fbpx

Projekty i aranżacje biura

Projektowanie i aranżacja biura

Od kilku dobrych lat kładzie się ogromny nacisk na projektowanie przestrzeni biurowej. Z uwagi na panujący rynek pracownika – pracodawcy starają się coraz bardziej uatrakcyjnić przestrzeń pracy, aby przebywanie w niej pobudzało kreatywność i spędzony w nim czas.

Nowoczesne biuro to nie tylko open space z dużą ilością biurek, ale także sale do indywidualnej pracy bądź pracy w małych grupach. Projektując biuro należy zwrócić uwagę, aby stworzyć przestrzeń, mającą dużo do zaoferowania, od pokoi relaksu skończywszy na strefach do indywidualnej rozmowy telefonicznej.

Niezależnie czy aranżacja dotyczy małego biura czy dużej przestrzeni do pracy, musi być elastyczna i odpowiadać współczesnym trendom, na które coraz więcej z nas zwraca uwagę.

Projektanci prześcigają się w pomysłach, stosując coraz bardziej awangardowe rozwiązania czy materiały, niejednokrotnie odwzorowując poszczególne strefy miasta w przestrzeni biurowej, tak aby pracownik nie miał poczucia, że jest w pracy.

Inną formą aranżacji jest projekt biura domowego, gdyż coraz więcej z nas właśnie w domu wykonuje swój zawód. Jeśli tylko przestrzeń na to pozwoli, także tu warto mieć swoją strefę dedykowaną stricte pracy, z wygodnym fotelem i biurkiem, które w porze obiadowej nie zamienia się w stół.

Scroll to Top